Moleraj

Ofrohet punë nga: Alban Deliqi 16 Pri 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kryejm keto pun: Moleraj, Glet , knauft, etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim