Ndërmarrja ndërtimore VEHA TRADE Mitrovicë

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Veha Trade 16 Gsh 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Ndërmarrja ndërtimore "VEHA TRADE" bënë ndërtimin dhe meremetimin e shtëpive me standarde më bashkohore.

Bëjmë dhe shitjen e banesave në Mitrovicë, Vushtrri, dhe Skenderaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim