Kamera dhe Alarma Sigurie kamera HD

Ofrohet punë nga: Yllitech 22 Krr 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Sektori : Të tjera
Te Gjitha produktet jan me garancion
Instalojm Kamera, Alarma dyer me kartela per sigurin tuaj.
Ne shtepi,
Biznise,
Dyqane,
Lokale,
Kudo qe ju deshironi.
Produktet i japim me garancion.
Qmimi eshte i volitshem montimi behet ne menyre profesionale per me shume na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim