Zdrukthetaria Besi-Kom

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Syl Nikqi 18 Gsh 08:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Kerkohen 1 mjeshter dhe 2 puntore te zdrukthetaris urgjent .
te interesuarit te na kontaktojn ne 049251480
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim