Autolarje

Ofrohet punë nga: Fadil 08 Pri 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoj 1-2 pastrues te veturave ne
Autolarje supermoderne produkt EU
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim