Kerkoj nje mjeshter ose nje firm

Ofrohet punë nga: oki 17 Jan 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
pershendetje jam nga peja jam i interesuar me renuvu shpin mbrenda me bo fasad me shtru llamenad e krejt me marveshje nese dikush mundet me kry mundemi me kontaktu nuk kam pare kesh veq me ja pagu mujore krejt me marveshje
jam familjar kerkoj firm serioze
ju pres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim