Lajqi Mermer

Ofrohet punë nga: astrit 25 Sht 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Lajqi mermer kerkon dy puntor- 044226092 me seli ne Qyshke
1 puntor
1 mjeshter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim