Ofrojm pune per mjeshter ndertimtarie

Ofrohet punë nga: luli 09 Dhj 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Ofrojm pune per mjeshter ndertimtarie
patjeter te kete pervoj pune 3 vite, mosha deri 35 vjet.
Kerkojm edhe punetor ndertimtarie
Dergo CV ne ebemair@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim