ndertojm shtepi mure te oborrit na telefonini

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: ndermarja ndertimore lirimi 13 Sht 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
bejm punimi e shtepive si te mdha por edhe ato me te vogla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim