Nivelizim Ibercug

Ofrohet punë nga: Agimi 27 Mar 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Punë nga shtepija
Bejm izolimin dhe nivelizimin e ibercukut
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim