Parket punues b&b

Ofrohet punë nga: Bajram 10 Nën 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Punë nga shtepija
Bëjmë montimin dhe riparimin e laminatit dhe parketit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim