Punim më Gurë dhe Rrasa

Ofrohet punë nga: Argjend 20 Shk 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Të tjera
PUNIM ME GURË RRASA etj etj... tel:viber +38649339330
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim