Programer

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Programim 25 Dhj 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Teknologji informative
Punë me zyrë puna ka te bej me programim dhe disa pun tjera . Paraqitja maximum 05.01.2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim