Programimi

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Programim 25 Dhj 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Teknologji informative
Ofrojmë punë ne lami te programimit dhe disa pun tjera lidhje me pc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim