Kamarier

Ofrohet punë nga: Kafiteri 21 Maj 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Sektori : Turizëm dhe Hotelieri
Kamarier urrrjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim