Agjent Tregtar

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Indo Balkans Company 18 Sht 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje
Kualifikimet:

- Se paku shkolla e mesme e perfunduar
- Te gatshem per bashkpunim
- Aftesi komunikimi dhe prezantimi
- Njohje ne tregun e ushqimit
- Perparsi kan ata me pervoje pune

Pergjegjesite:

Kushtet dhe pergjegjesit e punes do te diskutohen gjat intervistimit.

Tjera:

Të interesuarit mund t’i dërgojnë CV e tyre në emalin: info@indobalk.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim