Agjent/e tregtar dhe Komercialist/e

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: ATLAS GROUP CORPORATION 18 Shk 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje
Kompania ATLAS GROUP CORPORATION

Kompania jone me seli ne Prishtine, me rastin e zgjerimit te aktivitetit tone ne tere territorin e Kosoves,

Shpalle konkurs per 3 vende te lira pune ne poziten e Agjent tregtar dhe komercialist

- Mbi moshen 20 vjet
- Arsimim i mesem
-Te kete aftesi komunikative dhe i/e gjindshme
- Te jete i/e gatshem per pune ne ekip
- Fleksibil
- Pervoj pune preferohet
- Te kete veture personale me shpenzime me te vogla se 7 litra ne 100km

Ju ofrojme,
Pergatitje profesionale per shitje
Page fikse prej 270 euro plus perqindje ne shitje

Bonuse
Mundesi avansimi mbas 3 muajve ne poziten e udheheqjes
Dergoni CV tuaj ne email adresen atlasgroup.ks@gmail.com ose na kontaktoni ne numrat 044-493-304 vetem prej ores 09-20 apo kontaktoni edhe ne viber dhe I dergoni te dhenat edhe aty
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim