Agjent i Shitjes

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: HYLA 25 Dhj 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje
HYLA është kompani slloveno - gjermane e licencuar nga Ministria e Shëndetsisë sllovene dhe gjermane për shitjen e produkteve medicinale .
Kushtet e Punës :
Patentë Shoferi
Veturë Personale
Të jetë bindës dhe i mirë në komunikim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim