CALL AGENT / TEAM LEADER

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Call Center 10 Shk 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje
DYNAMIC COOPERATION EXPLORE AGENCY

Per produktet:
-KRANKENKASSE
dhe
-UMFRAGE
Shpalle konkurs pune:
Pozita: CALL AGENT dhe TEAM LEADER
KUALIFIKIMET DHE KUSHTET E PUNËS:
1. Agjenti duhet te njohe mire Gjuhën Gjermane.
2. Orari i punes e Hene - e Premte 09:00 - 17:00 (1 ore e 30 minuta pauze) e Shtune gjysme orari.
3. Kontrate pune sipas ligjeve ne fuqi.
4. Trajnim për agjentët pa përvoje, mundesi ngritje ne pozite.
5. Page fikse 500EU+ Provizion + Bonuse ditore, javore dhe mujore.
6. Perparesi kane agjentet me pervoje pune.

Të interesuarit te lajmerohen ne zyret e DCE Agency (ne Lagjen Dardania afer bustit Bill Clinton apo me sakte afer kafenese Sekiraqa) ose te kontaktojne permes numrave te telefonit: 045 529 514 & 049 602 101.

www.facebook.com/dce.agency
www.youtube.com/watch?v=Nv0KQ4fmIY4

Deine Erfolg ist unser Ziel!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim