Call Agent / e

Ofrohet punë nga: bambus 19 Gsh 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje
Bambus Sh.p.k

Kërkon 30 Call Agent - SUEDISHT-NORVEGJISHT-GJERMANISHT-DANISH.

- Kërkesat

* Te flas rrjedhshem njëren nga këto gjuhe.
* Te kete aftesi komunikimi.
* Te kete pergjegjesi ne pune.

Ambient miqësor dhe modern

Kontakt:
+377(0)45-60-22-90

E-mail: swedencallcenter@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim