Call Agent

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: DCE Agency 06 Nën 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje
DYNAMIC COOPERATION EXPLORE AGENCY

Per projektet:
- Stromverkauf
- Vodafone dhe
- Umfrage
Kerkojme:

Pozita: CALL AGENT (30 Vende te lira Pune)

KUALIFIKIMET DHE KUSHTET E PUNËS:

1. Agjenti duhet te njohe mire Gjuhën Gjermane
2. Orari i punes e Hene - e Premte (nga ora 09:00 - 17:00) E shtune (me gjysme orari)
3. Paga fikse + Provizion + Bonuse ditore, javore dhe mujore Paga Minimale 750 Euro (varesisht prej produktit)
4. Pushime vjetore me pagese (10 dite pune Veres dhe 5 dite pune Dimrit)
5. Trajnim për agjentët pa përvoje
6. Mundësi ngritje në pozite (Team Leader, IT, Quality Control, Menager,...etj )

Të interesuarit te lajmerohen ne zyret e DCE Agency (ne Lagjen Aktash ne Prishtine mbrapa Fakultetit te Edukimit afer Extreme Pizza) ose te kontaktojne permes numrave te telefonit: 045 529 514 & 049 602 101.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim