Call Center Gold Communication

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Call Center Gold Communication 20 Gsh 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje

Contact Person
Ismail Mulolli

Call Center
Prishtinë


Kompania "Gold Communication" kerkon punetor qe njohin dhe flasin rjedhshem gjuhen gjermane.

Pershkrimi i Detyrave;
- Te ipen informata te sakta mbi produktet dhe sherbimet e firmes.
- Te pergjigjurit ne pyetjet e klienteve ne menyre profesionale.
- Te behen pyetje te mjaftushme ne menyre qe ti kuptoni te gjitha nevojat e klientit.

Aftesite e kerkuara;
-Aftesi njohja e gjuhes gjermane
-Aftesi komunikimi.

Ju ofrojme;
-Trajnim per njohje me te mire te punes dhe programit nga ekspertet gjerman dhe vendas.
-Ambient komod pune.


Apo na kontaktoni ne kete numer 044159201
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim