Callcenter Prishtinë

Ofrohet punë nga: Gezim Hyseni 06 Tet 01:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje
Kompania e Telemarketingut kërkon puntorë/e që flasin gjuhen Gjermane.

Flisni gjuhen Gjermane, jeni pa punë ose jeni student dhe keni nevojë për punë dhe kohë të lirë për studime?
Ne ju ofrojm orarë pune të përshtatshëm në dy ndërrime:
Paradite 09:00-14:30
Pasdite 14:30-20:00.

Bëjm shitjen e këtyre produkteve:
1.Revista (Abo) në Gjermani,Zvicërr dhe Austri.
2.Inkasso Service.
3.Reisebooklet,-udhëtime për të gjitha stinat e vitit.
Gjindemi ne Prishtine (Ulpiane) perballe restaurantit Beni Dona

Te interesuarit mund të kontaktojn ne keta numra te telefonit +377 45/860-495 Viber / Whatsapp dhe 049/323-130
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim