Kerkoj 5 agjente

Ofrohet punë nga: Pesh 24 Jan 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje
Kerkoj 5 agjente ne teren,te jet komunikative,e afte te punoj ne grupe dhe te kete vullnet per pune.mund te kontaktoni ne nr 049634815 edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim