Kerkoj puntor/e

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: ''Pellumbat e Shpreses'' 15 Sht 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje
Kekoj puntor/e qe te punoj brenda dhe jasht kosoves.duhet te jene komunikativ dhe te pa lodhshem per pune,orari i punes 8 ore.rroga 200 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim