Kerkojm punetor per Call Center

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Call Canter 21 Nën 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje
Kërkojmë punëtor të cilët flasin gjuhen gjermane rrjedhshëm. Rroga fikse 350 euro + provizion.
Të interesuarit kontaktoni në numrin e telefonit ose Viber dhe Whatsapp.
Gjendemi në Ulpianë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim