Kerkojm puntor-e qe flasin gjuhen gjermane

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Liva Competence 03 Nën 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje
Flisni gjuhën gjermane dhe jeni pa punë apo nuk jeni banorë i Prishtinës ose jeni student dhe keni nevoj për punë dhe kohë të lirë për studime.Ne ju ofrojm orarë pune të përshtatshëm në dy ndërrime.
Paradite 09:00-14:30
Pasdite 14:30-20:00.

Bëjm shitjen e këtyre produktëve:

1.Revista (Abo) në Gjermani,Zvicërr dhe Austri.
2.Inkasso Service.
3.Reisebooklet,-udhëtime për të gjitha stinat e vitit.

Për të interesuarit mund të kontaktojn në tel 049/309-957 Viber dhe Whatsapp ose në Facebook adresen: Liva Competence NTSH.
Gjindemi në Prishtinë-Ulpian përball Restaurantit Beni-Dona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim