Menaxher i Shitjes

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: "Fox Group" 18 Sht 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje
Kompania “FOX Group ” sjell ne Kosove inovacion ne fushen eMLM .

Per te zgjeruar aktivitetin kerkojme te punesojme bashkepunetor/e me apo pervoje pune ne Menaxhim –Shitje ne tere territorin e Kosoves .

Kandidatet duhet te kene minimalisht Arsimin e Mesem
si dhe te jene te moshes madhore mbi 18 vjec.

Ofrojme avancim ne karriere ne periudhe te shkurte kohore ,
Udhetime atraktive ,Orar te plote dhe Orar te shkurtuar.
Page te kenaqshme dhe bonuse shtese .

Te interesuarit te telefonojne ne numrin e telefonit : 049 546 777 “vetem gjate orarit 10:00 -13:00 ”,
ose te dergojne cv ne adresen : foxgroup.naserdamati@gmail.com.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim