Menaxher i Shitjes

Ofrohet punë nga: Innovation Group 18 Sht 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje
- Kompania “Innovation Group ” në zgjerim e sipër ofron mundësi punsimi të menjëhershëm “Nuk kërkohet përvoj pune”
-Aktiviteti jonë përfshin të gjith territorin e Kosovës.
-Paga fixe deri 400 euro në muaj , Bonuse që fillojnë nga 100 euro e lartë jashta Pagës mujore sipas rezultateve në punë si dhe mundsi e avancimit në pozita më të larta dhe karrierë për një periudh të shkurt kohore .
Kriteret që duhet të plotsojn kandidatët:
-Të kenë të mbaruar së paku Arsimimin e Mesëm.
-Të kenë moshën 18 – 30 vjeq.
- Të jenë Energjik , Sfidues të gatshëm për punë ekipore dhe me aftësi të mira komunikuese.
Numri i pranimeve të aplikantëve është i kufizuar.
Dërgoni CV tuaj në email adresën innovationgroup.ks@gmail.com ose na kontaktoni në numrin e telefonit 049/536-777 vetem gjate orarit 10:00 -17:00 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim