Ofrojmë punë për 4 Agjentë të thirrjeve

Ofrohet punë nga: Via 17 Sht 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje
Ofrojmë punë për 4 gjermanfolës në Call Center.
Via Consulting Center ofron:
* Pagë fikse 500 Euro, pa kushte
* Provizione javore, mujore dhe vjetore
* Pagesa për ndryshueshmëri në rast se bën klienti
* Bonuse për arritshmëri ditore
Gjithëashtu ofrojmë:
* Kontratë pune
* Orar fleksibil të punës 14h - 19:40
Kërkojmë vetëm ata Agjentë të cilë kanë përvojë pune në lëmin Krankenkasse.
Kemi transparencë si dhe ata të cilët tregojnë sukses rrisim fitimet 30 deri 50% brenda muajit.

Jemi emër i njohur dhe shumëvjecar i sigurimeve në Zvicër. Aplikantët të cilët seriozisht dëshirojnë të punojnë në një punë afatgjate të na shkruajnë në email: viaconsulting-pm@hotmail.com

Ju faleminderit!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim