Promocion-shitje

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: ATLAS GROUP CORPORATION 06 Jan 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje
Kerkojm promotere-shitese meshkuj apo femra per sistemin e shitjes ne formen direkte me klientet ne mbare Kosoven.

Promocioni dhe shitja mbahet neper kafeteri,restaurante,lokale te ndryshme dhe poashtu neper banesa dhe sheshe neper te gjitha qytetet e Kosoves.

Mosha e preferuar prej 18-24 vjeqar/e .
Pagesa eshte 250 euro plus bonuset.
Kontrate 3 mujore me vazhdim.
atlasgroup.ks@gmail.com apo edhe ne 049-40-60-10.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim