Promocion-shitje

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: ATLAS GROUP COPORATION 18 Shk 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje
Kompania ATLAS GROUP CORPORATION

Kompania jone me seli ne Prishtine, me rastin e zgjerimit te aktivitetit tone ne tere territorin e Kosoves,

Shpalle konkurs per 15 vende te lira pune ne poziten e Promotere dhe Shitese

- Mbi moshen 18 vjecare
- Arsimim i mesem
-Te kete aftesi komunikative dhe e gjindshme
- Te jete i gatshem per pune ne ekip
- Fleksibil
Ju ofrojme,
Pergatitje profesionale per shitje dhe promocion
Page fikse ne 3 lloje: 1) 160 euro 2) 220 euro 3) 330 euro
Bonuse
Mundesi avansimi mbas 3 muajve ne poziten e udheheqjes
Dergoni CV tuaj ne email adresen atlasgroup.ks@gmail.com ose na kontaktoni ne numrat 044-493-304 vetem prej ores 09-20 apo kontaktoni edhe ne viber dhe I dergoni te dhenat edhe aty
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim