Puno Nga Shtepia Me orar qe e cakton TI !!!

Ofrohet punë nga: Be Positive 02 Sht 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje
Call Center ''Be Positive'' ofron mundesin te punoni nga shtepia kur te doni' dhe sa ore te deshironi.
(Behu shef vet dhe cakto vet orarin)

Produkti qe do te punohet quhet : UMFRAGE/Anketim.
Puna e nje agenti esht qe te parashtroj pyetjet rreth kompanive te ndryshme gjermane, dhe klienti te pergjigjet me JA ose NEIN nese deshiron te jet i informuar per firmen perkatse.
Sa me shum JA-s , aq me i madh fitimi.

Kerkohet :
-Njohja e gjuhes GJERMANE (e domosdoshme)
-Nje Pc/Laptop, si dhe degjuse/kufje.
-Internet me shpejtesi mesatare
-Ambient i qet ne hapesiren ku telefononi.
-Llogari bankare per pranimin te rroges mujore.


Ofrohet :
-Pagesa per Lead/JA eshte 0.60 euro.
-Pagesa behet qdo muaj nga data 1 deri me daten 5 te muajit ne vazhdim.
-Trajnim profesional permes SKYPE.

Informacion :

Nje person me nje gjuh gjermane mesatare dhe qe nuk ka pervoj pune ne kete produkt arrin qe per 6 or pune te bej MINIMUM 20 Leads/JA , qe i bie 12 euro pages ditore.

FAKT : Pas max 3 muajsh pervoj pune dhe pas trajnimeve profesionale do jeni ne gjendje qe me 4 ore pune te arrini nje rrog minimale prej 200 euro.

Per pytje apo aplikim shenoni ne e-mailin:
ccbepositive@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim