Qagllavice (Prishtine)

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: HITI Kamina 06 Tet 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje
KONKURS

Shites/e

1. Të ketë të përfunduar së paku shkollën e mesme

2. Të ketë përvojë pune

3. Njohja e punës me kompjuter. World , Excel

4. Të jetë komunikues dhe bashkpunues në punë

Te gjithe te interesuarit te dergojne CV ne hiticompany@hotmail.com ose te aplikojne online ne www.hiticompany.net deri me daten 16/10/2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim