Shitese dhe promotere

Ofrohet punë nga: Vedat 29 Mar 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje
Kerkoj puntore femra promotere mosha 18 - 25 vjeqare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim