Shitese

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: ATLAS GROUP CORPORATION 05 Shk 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje
Kerkojm shitese-Promotere me apo pa pervoje pune me punesim te menjehershem,

Punesimi i garantuar minimum 6 muaj.Kushtet e punesimit jane:

Mbi moshen 18 vjet
Preferohet pervoj pune
Gjuha preferohet te flitet pastert dhe pagesa eshte:

Muaji i pare 230

Muaji i dyte 250
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim