TeleMarketiing Prishtina

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: TeleMarketing Prishtina 13 Gsh 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje
TeleMarketing Prishtina

Kërkojmë punëtorë/e që kanë njohuri të gjuhës: Gjermane


Ofrojmë:

Mbi 10 Vende të reja pune si Agjent , ne Prishtine .

Telefonik i gjuhes Gjermane


-Projekti Umfrage-Marktvorschung


-Kualifikimi dhe Kriteret:


• Te kete njohuri komunikimi te gjuhes Gjermane


• Te kete njohuri elementare në Kompjuter


• Te posedoj aftesi per te zbatuar pergjegjesite e tyre dhe realizimin e objektivave te kompanisë


• Te jene te perpikt dhe korrekt ne pune


• Te kene aftesi per te punuar ne grupe


Detyrat dhe pergjegjesite do tu behen te ditur gjat intervistes


Paga: Fikse + provizioni + Bonuse

Ju pret nje vendpunim i sigurt dhe afatëgjatë.

Paga më e mirë dhe më e sigurtë në Treg


Orari i punes është nga e Hëna deri të Shtunen Prej orës 09:00-15:00

Shtunen 09:00 - 13:00


info : 044 824 439

TeleMarketing Prishtina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim