kerkoj puntor

Ofrohet punë nga: idriz 09 Gsh 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Agjentë për shitje


Ofrojme pune per 10 punetore si agjente te shitjes ne terren mbrenda dhe jashte lokacionit. Duhet te kene se paku shkollen e mesme te kryer,te jeni komunikative. te shkathet e te palodhshme ne pune,te di te punoj ne grup.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim