Mundesi Punesimi ne AMERIK

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Caep Kosovo 25 Jan 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Bujqësi
Caep Kosovo perfaqesuese e CAEP Usa ofrojn mundesi punesimi dhe experience permes programeve te arsimit ne bujqesi ne Amerik.
Jane mbi 30 programe me te cilat punohet ne Amerik me periudh nga 4 muaj deri 12 muaj.
Kjo vlen per student dhe te diplomuar.
mosha 19-28 vjeqe
Per info. me te hollesishme te Adresa:

Nr.35(përball kroit të bardhë) lagja e dardanisë.
Kodi postar 10000. Prishtinë
Tel:+386(0)49 388-895,+377(0)45-525 161
www.kosovo.caep.org
Facebook Page - CAEP Kosovo
Email: caepkosovo@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim