Punë dhe banim

Ofrohet punë nga: xh 28 Shk 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Bujqësi
Kerkoj nje puntor per pun fshati kushte te mira per banim mundet me jetu me familje poashtu edhe pag mujore sipas marrvjeshjes te interesuarit serioz mund te lajmrohen 048809733
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim