Pune ne fshat

Ofrohet punë nga: xh 20 Mar 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Bujqësi
Kerkoj puntorë per pun ne ferme dhe pune tjera fshati obligative te jete familjar pasi duhet jetuar ne fshat shtepia eshte ndertim i ri me gjitha kushtet te interesuarit serioz te lajmrohen 044155242 dhe 049809733
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim