pun ne fshat

Ofrohet punë nga: xh 11 Mar 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Bujqësi
Kerkoj puntorë per pun ne fshat kerkohet te ket provoj ne ferm duhet te jete familjar sepse duhet te punoj dhe jetoj ne fshat te interesuarit serioz te lajmrohen 044155242 //049809733
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim