KERKOJ RROBAQEPESE

Ofrohet punë nga: KERKOJ RROBAQEPESE 13 Maj 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Kerkoj punetore rrobaqepese me orar te plote te punes.
kandidatja duhet te kete provoje pune .
Vendi i punes Prishtine ne qender te interesauarat te lajmerohen pre ores 9 deri ora 20 qdo dite ne telefon 044149087
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim