Kerkoj praktikante per rrobaqepsi

Ofrohet punë nga: Linda 13 Dhj 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Kerkohet praktikante per rrobaqepsi me mundesi punsimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim