Kerkoj punetor me provoj pune per mobileri

Ofrohet punë nga: mobileri 11 Tet 01:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
kerkoj puntor me provoj pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim