Kerkoj putor me provoj pune per mishtore

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: kastrati 25 Gsh 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
kerkoj puntur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim