Kerkojmë puntore

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: D.p.z. Fati 2 01 Shk 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Rrobaqepsia Fati ne Prishtinë me selit e saj kërkon të punësoj 4 rrobaqepse me pervoj pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim