Ofroj 2venda Pune Ne Prodhimtari Te mobileve

Ofrohet punë nga: Glamour 18 Dhj 02:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Kushtet.
Puntort duhen te jen te prishtines
Te jen nga mosha 17-35
Te jen te moralshum
Te ken provoj pune ne kit lami

Fabrika gjindet ne prishtin ne koder trimav afr stacijonit te policis
Mun te na kontaktoni edhe ne viber
+37744248819
Ju faliminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim