Punetor/nxenes

Ofrohet punë nga: Samir 06 Tet 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Kerkohet nje punetor me pervoje ne prodhimin e mobiljeve, kuzhinave dhe dollapeve. Poashtu, kerkojme edhe nxenes (shegert) per dhenie te zanatit dhe ndihmese ne punetori. Gjendemi ne Prishtine. Per informata tjera ne tel 044-403268
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim