Rrobaqepse

Ofrohet punë nga: Asllan 07 Tet 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Kerkoj rrobaqepse me pervoj pune per me shum kontaktoni ne numrin te telefonit 044 238 915
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim